Krenari në maqedonisht

Përkthim: krenari, Fjalor: shqip » maqedonisht

гордост, гордоста, гордееме, гордее, гордеат
krenari në maqedonisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

krenari fjalor gjuhësor maqedonisht, krenari dhe paragjykim, ish i dashuri i dafina krenari, krenaria e rrah ledrin, krenari ledri, krenari e rre ledrin, krenari në maqedonisht

Përkthime

krasis në maqedonisht - смолкнување, стриже, отсекување, ножици, скратени
kreh në maqedonisht - чешел, чешла, саќе, гребен, чешел за, чешелот
krevat në maqedonisht - кревет, креветот, кревети, постела, лежај, слојот, дното
krihem në maqedonisht - чешелот
mesditë në maqedonisht - пладне, напладне, на пладне, пладнето, часот

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Krenari në maqedonisht - Fjalor: shqip » maqedonisht
Përkthime: гордост, гордоста, гордееме, гордее, гордеат