Krenari në turqisht

Përkthim: krenari, Fjalor: shqip » turqisht

gurur, kibir
krenari në turqisht

Përkthime shtesë

gurur, gururu, pride, kibir, gururum

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

krenari fjalor gjuhësor turqisht, krenari dhe paragjykim, ish i dashuri i dafina krenari, krenaria e rrah ledrin, krenari ledri, krenari e rre ledrin, krenari në turqisht

Përkthime

krasis në turqisht - makaslama, kesme, kayma, kesilme, kesmeli
kreh në turqisht - tarak, tarağı, petek, comb, taraklı, taramak
krevat në turqisht - yatak, bed, yatakta, yataklı, oda, dip, temel
krihem në turqisht - taramak, tarak
ofroj në turqisht - teklif, teklif ayrıntılar, teklif ayrıntılar için, teklif ayrıntılar için tıklayın, teklifler, sunmak

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Krenari në turqisht - Fjalor: shqip » turqisht
Përkthime: gurur, kibir, gurur, gururu, pride, kibir, gururum