Krenari në letonisht

Përkthim: krenari, Fjalor: shqip » letonisht

lepnums, lepnumu, lepnība, lepnuma
krenari në letonisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

krenari fjalor gjuhësor letonisht, krenari dhe paragjykim, ish i dashuri i dafina krenari, krenaria e rrah ledrin, krenari ledri, krenari e rre ledrin, krenari në letonisht

Përkthime

krasis në letonisht - cirpšana, bīdes, shear, nobīdes, bīde
kreh në letonisht - ķemme, ķemmēt, suka, saķemmēt, nosukāt, sukāt
krevat në letonisht - gulta, bed, gultas, viesu, gultu, dibens, slānis, ...
krihem në letonisht - ķemme, sukāt, ķemmēt
pirun në letonisht - dakša, dakšu, dakšas, fork, dakšiņa

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Krenari në letonisht - Fjalor: shqip » letonisht
Përkthime: lepnums, lepnumu, lepnība, lepnuma