Krenari në polonisht

Përkthim: krenari, Fjalor: shqip » polonisht

duma, pycha, honorowość, szczycić, chluba, chełpić, pysznić
krenari në polonisht

Përkthime shtesë

duma, pycha, chluba, dumą, dumy

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

krenari fjalor gjuhësor polonisht, krenari dhe paragjykim, ish i dashuri i dafina krenari, krenaria e rrah ledrin, krenari ledri, krenari e rre ledrin, krenari në polonisht

Përkthime

krasis në polonisht - ścinanie, ścinania, na ścinanie, ścinaniu, ścinające, zwisać, zwiesić, głupek, ...
kreh në polonisht - grzebień, comb, grzebienia, grzebieniowy, grzebieniowa, rozczesać, czesać, ...
krevat në polonisht - łóżko, bed, łóżka, nocleg, małżeńskie, podkład, korpus, dostawka, ...
krihem në polonisht - zgrzebło, grzebień, czesać, zaczesywać, uczesać, rozczesać
sallam në polonisht - kiełbasa, parówka, sausage, kiełbasy, kiełbas, kiełbaska, wędlina, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Krenari në polonisht - Fjalor: shqip » polonisht
Përkthime: duma, pycha, honorowość, szczycić, chluba, chełpić, pysznić, duma, pycha, chluba, dumą, dumy