Krenari në lituanisht

Përkthim: krenari, Fjalor: shqip » lituanisht

pasididžiavimas, išdidumas, pasididžiavimu, didžiuotis, pasididžiavimą
krenari në lituanisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

krenari fjalor gjuhësor lituanisht, krenari dhe paragjykim, ish i dashuri i dafina krenari, krenaria e rrah ledrin, krenari ledri, krenari e rre ledrin, krenari në lituanisht

Përkthime

dinake në lituanisht - gudrus, klastingas, suktybė, gudrumas, suktas, gabus
krasis në lituanisht - kirpti, šlytis, šlyties, žirklės, smulkinti
kreh në lituanisht - šukos, šepetys, iššukuoti, sušukuoti, karštuvai, šukuoti
krevat në lituanisht - lova, nakvynė, lovos, bed, sluoksnis, klodas, dugnas
krihem në lituanisht - šukos, šukuoti

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Krenari në lituanisht - Fjalor: shqip » lituanisht
Përkthime: pasididžiavimas, išdidumas, pasididžiavimu, didžiuotis, pasididžiavimą