Krenari në islandisht

Përkthim: krenari, Fjalor: shqip » islandeze

stolt, hroki, stolti, stoltið, metnað
krenari në islandisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

krenari fjalor gjuhësor islandeze, krenari dhe paragjykim, ish i dashuri i dafina krenari, krenaria e rrah ledrin, krenari ledri, krenari e rre ledrin, krenari në islandisht

Përkthime

dyfish në islandisht - tvöfaldur, double, tvöfalt, tvöfalda, tveggja manna
krasis në islandisht - rýja, klippa, skúfkraftur
kreh në islandisht - greiða, comb, kambur, teng
krevat në islandisht - rúm, hjólum, á hjólum, rúminu, rúmi, rekkja, bæli
krihem në anglisht - comb

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Krenari në islandisht - Fjalor: shqip » islandeze
Përkthime: stolt, hroki, stolti, stoltið, metnað