Krenari në ukrainisht

Përkthim: krenari, Fjalor: shqip » ukrainisht

уколи
krenari në ukrainisht

Përkthime shtesë

гордість

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

krenari fjalor gjuhësor ukrainisht, krenari dhe paragjykim, ish i dashuri i dafina krenari, krenaria e rrah ledrin, krenari ledri, krenari e rre ledrin, krenari në ukrainisht

Përkthime

artisti në ukrainisht - художник, митець, артист, маляр
krasis në ukrainisht - зсув, зрушення, здобичі, розсудливо
kreh në ukrainisht - гребінь, гребінець, розчесати, чесати, зачесати
krevat në ukrainisht - ліжко, кровать, ліжка, постеля
krihem në ukrainisht - розчесати, чесати, зачесати

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Krenari në ukrainisht - Fjalor: shqip » ukrainisht
Përkthime: уколи, гордість